Ergene Belediyesi Oturma Bankı Üretimine Devam Ediyor

tarafından
71
Ergene Belediyesi Oturma Bankı Üretimine Devam Ediyor

Ergene Belediyesi kendi imalathanesinde Ergene halkı için oturma bankı üretimine tüm hızıyla devam ediyor.

Vatandaşların tatil günlerinde çocukları ile birlikte en iyi şekilde vakit geçirebildikleri mesire alanları ve çocuk oyun parkları için oturma bankı üretimine Ergene Belediyesi kendi imalathanesinde tüm hızıyla devam ediyor.  

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in talimatları doğrultusunda vatandaşa en iyi ve en kaliteli hizmetin sunulmasına azami özen gösterilirken, kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasına da dikkat ediliyor. Ergene Belediyesi kendi üretimi olan kamelya, salıncak ve oturma banklarını çalışmaları ile masrafları olabildiğince aşağılara çekiyor.

Bir üretim fabrikası gibi Belediye imalathanesinin çalıştığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İlçemizde ihtiyaç duyulan tüm mahallelerimizde ki çocuk oyun parklarına Belediyemiz tarafından üretimi yapılan oturma banklarını monte edeceğiz. Konusunda tecrübeli personellerimiz tarafından ürettiğimiz bu ürünler parklarımıza modern bir görüntü katacak.  Bu şekildeki üretimle maliyeti de önemli ölçüde düşürüyoruz ve belediyemize maddi açıdan kazanç sağlıyoruz” dedi.

%dosya adı%